Op vertoon van je Merito.Club lidkaart krijg je volgende kortingen op het boeken van je reis:

  • 3% op individuele MSC Cruises (Cruise only, dus niet op de vluchten)
  • 4 % korting op exclusiviteiten vliegvakanties TUI/VIP Selection
  • 2% op à la carte reizen (=Een speciaal op maat gemaakte reis)
  • Korting wordt altijd toegekend op de prijs zonder luchthaventaksen en BTW.
  • Niet geldig op Corendon-reizen en Tui Fly boekingen.

Al meer dan 20 jaar uw reiskantoor in Brugge!

Ons team heeft samen reeds meer dan 100 jaar reiservaring, reizen is onze passie. Samen reisden we bijna de hele wereld rond. Van een fietsweekend in Nederland tot een rondreis in Taiwan, niets is nog onbekend voor ons. Wens je zelf de wereld te ontdekken of wil je binnenkort een gastronomisch weekend doen of heb je geen idee naar waar je volgende reis zal gaan? Spring gerust binnen, wij kunnen zeker helpen!

Book & GO – Lic 7023
Gistelse Steenweg 432
8200 Sint-Andries
Tel: 050 39 20 00
E-mail: info@bookandgo.be
https://bookandgo.be/