Bij Merito.Club zijn we altijd op zoek naar manieren om onze leden iets extra’s te geven. Daarom zijn we een samenwerking aangegaan met Benefits at Work. Op dit platform kun je flink wat besparen dankzij leuke kortingen op mode, elektronica, dagjes uit, voeding, decoratie, abonnementen en zoveel meer.

Dit platform wordt volledig gratis aangeboden voor onze leden van PEVAZ, Sofoco en Sodibrug.

Via dit nieuw platform kan je vanaf heden ook cinematickets voor Kinepolis online aankopen.

Ben je al geregistreerd? Verzilver je kortingen meteen in de winkel of online in de webshop

Ben je nog niet geregistreerd? Bij een eerste bezoek aan deze voordelenwebsite is een eenmalige registratie vereist. Nadien kan je eenvoudig gebruik maken van de kortingen door aan te melden met jouw e-mailadres en wachtwoord, opgegeven tijdens de registratie.

Hoe registreren?

Beveiligde Inhoud
Om deze beveiligde inhoud te raadplegen heb je een toegangscode nodig die je kan terugvinden in elke Merito.Club nieuwsbrief. Als lid kan je deze toegangscode ook steeds aanvragen bij het secretariaat van je personeelsvereniging.

Benefits at Work APP

Eénmaal geregistreerd kan je ook gratis gebruikmaken van de Benefits at Work app:

Help

Veelgestelde vragen: https://meritoclub.benefitsatwork.be/meta/imprint

Contacteer de Benefits at Work Helpdesk per mail via support@benefitsatwork.be. Je kan ook gebruik maken van het contactformulier onderaan de pagina nadat je bent ingelogd.

Merito.Club kan geen ondersteuning geven bij het gebruik van het platform of de app van Benefits at Work. Je dient hiervoor rechtstreeks contact op te nemen met Benefits At Work.