Met Sinterklaas, Kerstmis én Nieuwjaar op de feestplanning, is december zonder twijfel de gezelligste maand. Maar wil je in deze uitdagende tijden bewust bezig zijn met jouw kosten en uitgaven? Dan hebben we heel goed nieuws voor jou!

Het Benefits at Work platform verhoogt jouw koopkracht. Shop jouw geschenken, maar ook voeding, elektro, decoratie, mode, tickets, abonnementen en zoveel meer met uitzonderlijke kortingen.

Dit platform wordt volledig gratis aangeboden voor onze leden van PEVAZ, Sofoco en Sodibrug.

Ben je al geregistreerd? Verzilver je kortingen meteen in de winkel of online in de webshop

Ben je nog niet geregistreerd? Bij een eerste bezoek aan deze voordelenwebsite is een eenmalige registratie vereist. Nadien kan je eenvoudig gebruik maken van de kortingen door aan te melden met jouw e-mailadres en wachtwoord, opgegeven tijdens de registratie.

Hoe registreren?

Beveiligde Inhoud
Om deze beveiligde inhoud te raadplegen heb je een toegangscode nodig die je kan terugvinden in elke Merito.Club nieuwsbrief. Als lid kan je deze toegangscode ook steeds aanvragen bij het secretariaat van je personeelsvereniging. Het is niet mogelijk om de beveiligde inhoud te raadplegen op de verouderde browser Internet Explorer. Gelieve gebruik te maken van een nieuwe browser zoals Edge, Chrome, Firefox of Safari.

Benefits at Work APP

Eénmaal geregistreerd kan je ook gratis gebruikmaken van de Benefits at Work app:

Help

Veelgestelde vragen: https://meritoclub.benefitsatwork.be/meta/imprint

Contacteer de Benefits at Work Helpdesk per mail via support@benefitsatwork.be. Je kan ook gebruik maken van het contactformulier onderaan de pagina nadat je bent ingelogd.

Merito.Club kan geen ondersteuning geven bij het gebruik van het platform of de app van Benefits at Work. Je dient hiervoor rechtstreeks contact op te nemen met Benefits At Work.